Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 220,41 zł
Tork

Dozownik ścienny na czyściwa Tork 652108 Czerwono dymny System W1

Produkt niedostępny
  • Funkcjonalny dozownik ścienny na czyściwo marki Tork to wygodne oraz higieniczne rozwiązanie do profesjonalnego wycierania.
  • Montaż dozownika na ścianie pozwala zaoszczędzić wiele miejsca na podłodze.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 46,3 x 64,6 x 27,4 cm
Kolor Czerwono czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wygodne rozwiązanie zwiększające wydajność czyściwa

Pojemny dozownik na czyściwo to wygodne oraz niezawodne rozwiązanie, które ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Posiadanie stałego dostępu do czyściwa znacznie podnosi poziom higieny podczas pracy, a także stoi na straży bezpieczeństwa.
Możliwość dozowania czyściwa w odcinkach nawet jedną ręką to sprawdzony sposób na zwiększenie jego wydajności oraz ograniczenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.

 

Oszczędność miejsca

Montaż dozownika ściennego to sprawdzone rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, gdzie brakuje miejsca na ustawienie dozownika stojącego na podłodze.

Przemyślany design

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego i metalu, a zęby do urywania czyściwa z solidnego włókna szklanego.
Gładka obudowa ułatwia zachowanie czystości, a prosta konstrukcja umożliwia szybką wymianę rolek z czyściwem.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.