Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 144,00 zł
Tork

Czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni Tork 190594 Białe 4szt. 1 warstwa 15,7m System W15

Cena:

144,00 zł 177,12 zł brutto
Produkt dostępny
  • Nasączane czyściwo włókninowe marki Tork to sprawdzony sposób na usuwanie śladów farby, smarów lub oleju z zabrudzonych rąk i powierzchni.
  • Czyściwo jest wytrzymałe oraz nie podrażnia skóry dłoni, dzięki czemu może być wykorzystywane podczas codziennej pracy.
Identyfikator Systemu Tork W15
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 58
Ilość opakowań w kartonie 4
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 27 cm x 27 cm
Długość rolki 15,7 m
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Sylikonowy otwór zapobiega wysychaniu detergentu

Czyściwo włókninowe marki Tork w wygodnym wiaderku ze szczelnym, sylikonowym otworem zapobiega wysychaniu detergentu oraz umożliwia wygodne przenoszenie z miejsca na miejsce podczas pracy.

Produkt skutecznie usuwa silne zabrudzenia, takie jak smar, olej lub resztki farby, a jednocześnie jest delikatny dla skóry dłoni. Dzięki temu nie wywołuje podrażnień oraz nie wysusza rąk.

Większa wydajność produktu, większa oszczędność

Czyściwo włókninowe dozowane jest odcinek po odcinku, co nie tylko znacznie podnosi poziom higieny, ale również zwiększa wydajność produktu. Pozwala to zaoszczędzić na zakupie środków higienicznych.

W jednym wiaderku znajduje się 58 odcinków czyściwa włókninowego, które można wykorzystywać wielokrotnie podczas wykonywanej pracy.

Czyściwo włókninowe jest wytrzymałe oraz nie rozrywa się podczas użytkowania. Dodatkowo specjalna struktura nie pozostawia smug i śladów, co pozwala na czyszczenie nawet najbardziej wymagających powierzchni.

Produkt chętnie wykorzystywany jest przez firmy sprzątające, a także zakłady przemysłowe i usługowe

Wygodne wiaderko z nasączanym czyściwem sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie zawsze jest dostęp do bieżącej wody.

Czyściwo włókninowe w wiaderku marki Tork to sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny podczas wykonywania codziennych czynności, a także zwiększenie bezpieczeństwa pracy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.