Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 40,00 zł
Tork

Czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń rąk Tork 190592 Białe 1 warstwa 15,7m System W14

Cena:

40,00 zł 49,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Czyściwo włókninowe w praktycznym wiaderku marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do usuwania trudnych zabrudzeń.
  • Produkt jest wytrzymały oraz łagodny dla skóry dłoni, dzięki czemu może być wykorzystywany w wielu zakładach i warsztatach.
Identyfikator Systemu Tork W14 - Czyściwa w wiaderku
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 58
Ilość opakowań w kartonie 4
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 27 cm x 27 cm
Długość rolki 15,7 m
Kolor Biały

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Gwarancja profesjonalnych efektów

Czyściwo włókninowe nasączane marki Tork to gwarancja profesjonalnych efektów podczas mycia rąk i wycierania powierzchni o silnym zabrudzeniu

Praktyczne wiaderko ze szczelnym, sylikonowym otworem, w którym umieszczono czyściwo włókninowe zapobiega wysychaniu detergentu, dzięki czemu jest zawsze gotowe do użycia.

Czyściwo włókninowe Tork jest wytrzymałe oraz nie rozrywa się podczas użytkowania

Produkt jest bezzapachowy oraz delikatny dla skóry dłoni, dzięki czemu nie wywołuje podrażnień oraz nie wysusza skóry.

Czyściwo dozowane jest po jednym odcinku, co znacznie zwiększa jego wydajność oraz pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Produkt został poddany specjalistycznym testom dermatologicznym, które potwierdziły jego przyjazny wpływ na skórę dłoni.

 

Podniesienie poziomu higieny oraz zwiększenie bezpieczeństwa pracy

Czyściwo włókninowe w wygodnym wiaderku marki Tork przeznaczone jest do profesjonalnego wykorzystania w zakładach przemysłowych i firmach sprzątających, a także wszędzie tam, gdzie potrzebny jest skuteczny produkt do usuwania silnych zabrudzeń ze smarów, oleju lub farby.

Wiaderko wyposażone zostało w wygodną rączkę, dzięki czemu przenoszenie czyściwa jest proste oraz umożliwia stałe wykorzystywanie. Produkt znacznie podnosi poziom higieny podczas wykonywania wielu czynności, a także zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.