Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 92,48 zł
Tork

Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń przemysłowych Tork 130081 Niebieskie 2szt. 3 warstwy 119m System W1, W2

Cena:

92,48 zł 113,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Niezwykle wytrzymałe oraz chłonne czyściwo Tork przeznaczone do trudnych zabrudzeń przemysłowych i gastronomicznych.
  • Czyściwo skutecznie usuwa wodę, tłuszcze oraz smary. Za sprawą specjalnej technologii jest wytrzymałe nawet podczas zamoczenia.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych
Ilość warstw Trzy warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 350
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 119 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dzięki innowacyjnej technologii Tork QuickDry czyściwo papierowe jest bardzo chłonne

Co więcej, łatwo wytrzeć nim nawet najtrudniej dostępne przestrzenie lub niewielkie elementy. Dodatkowo chroni dłonie przed oparzeniami z rozgrzanych powierzchni i opiłkami metali oraz skaleczeniami ostrymi krawędziami.

Duża, wydajna rolka wystarcza na wiele godzin pracy, dzięki czemu system nie wymaga zbyt częstej obsługi i odrywania się od codziennych zajęć.

Opakowanie Tork Easy Handling™ z rączką ułatwia personelowi przenoszenie rolek, ich otwieranie oraz późniejszą utylizację. Produkt stanowi skuteczną ochronę przed oparzeniami i brudem, co znacznie wpływa na podnoszenie poziomu higieny, a także zmniejsza ryzyko zakażeń.

Jeden z najmocniejszych papierów przemysłowych firmy Tork

Dedykowany jest przede wszystkim zakładom przemysłowym i warsztatom samochodowym, jednak świetnie sprawdzi się również w gastronomii. Ręczniki Tork są w pełni bezpieczne, dlatego zostały dopuszczone do kontaktu z żywnością.

Czyściwo papierowe idealnie współpracuje z systemami dozowników stojących W1 i W2. Korzystanie z tego typu akcesoriów znacznie zwiększa komfort pracy oraz bezpieczeństwo. Aplikacja ręczników jest możliwa nawet z użyciem jednej ręki.

Klient

IDEALNY

Wypróbowałem już kilka podobnych rodzajów papieru od innych firm i muszę powiedzieć, że ten jest najlepszy bez wątpienia. Nie rozpada się i ma wiele zastosowań.

urko

4 gwiazdki za cene

papier jest bardzo dobrej jakosci i swietnie pochlania!
jedyna wada jest cena
jest troche drogi, ale przynajmniej zawsze wiem, ze place za wysoka jakosc!!

Paweł

Chłonny, dobrze czyści

Bardzo chłonny i odporny. Nie rozpada się.
Nie pozostawia smug ani "puchu".

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

4.7
3 opinie klientów
67%
33%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.