Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 222,90 zł
Tork

Dozownik centralnego dozowania MaxiTork 653008 Czerwono dymny System W2

Produkt niedostępny
  • Pojemny dozownik do roli centralnie dozowanych marki Tork to sprawdzone rozwiązanie na poprawę higieny i bezpieczeństwa pracy.
  • Dozownik ogranicza zużycie czyściwa, co pozwala zaoszczędzić na zakupach środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 44,7 x 32,8 x 30,2 cm
Kolor Czerwono czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik centralnego dozowania Tork Maxi jest wyjątkowo pojemny, co pozwoli ograniczyć częstotliwość wymieniania wkładów

Dozowniki centralnego dozowania to sprawdzony sposób na ograniczenie zużycia czyściwa, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych. Wygodne dozowanie odcinek po odcinku dodatkowo ułatwia minimalizowanie ilości produkowanych odpadów.

Produkt został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, dzięki czemu będzie służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Wygodne pobieranie odcinków nawet jedną ręką

Możliwość zamontowania dozownika na ścianie to olbrzymia oszczędność miejsca na podłodze, a także wygodne pobieranie odcinków nawet jedną ręką, bez konieczności schylania się.

Wykorzystanie dozowników marki Tork pozwala chronić wkłady przed zabrudzeniem, co znacznie poprawia poziom higieny w zakładzie. Dodatkowo każdy z użytkowników ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co pozwala uniknąć krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Prosty oraz intuicyjny w obsłudze

Dozownik jest prosty oraz intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu wymiana wkładów zajmuje niewiele czasu. Odporna na zachlapanie obudowa o zaokrąglonych kształtach jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Wykorzystanie dozownika i czyściwa w codziennej pracy znacznie poprawia jej produktywność oraz zwiększa higienę i bezpieczeństwo wykonywanych czynności.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.