Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 178,17 zł
Tork

Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork 130072 Niebieskie 2szt. 2 warstwy 170m System W1, W2

Produkt niedostępny
  • Wytrzymałe czyściwo papierowe marki Tork o uniwersalnym zastosowaniu do usuwania uciążliwych plam i zabrudzeń.
  • Produkt doskonale chłonie wodę i oleje, dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany w gastronomii, zakładach przemysłowych oraz warsztatach samochodowych.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 500
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 170 m
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Produkt otrzymał certyfikat ISEGA dopuszczający go do kontaktu z żywnością

Może więc być wykorzystywany w branży gastronomicznej do usuwania zabrudzeń z blatów i urządzeń kuchennych, a także wycierania rąk. Czyściwo nie pyli oraz nie zostawia śladów, więc może być również stosowane do polerowania powierzchni szklanych, jak np. drzwiczki od piekarnika.

Czyściwo papierowe Tork w dużej roli zostało wykonane w innowacyjnej technologii QuickDry, która odpowiada za jego wyjątkową wytrzymałość oraz chłonność. Trwały system klejenia warstw w formie tłoczonych linii zapobiega rozdwajaniu.

Czyściwo jest wydajne oraz wytrzymałe nawet podczas zamoczenia, dzięki czemu jest świetną alternatywą dla bawełnianych szmat lub produktów włókninowych o podobnym zastosowaniu.

Czyściwo papierowe Tork jest kompatybilne z systemem dozowników Tork W1 i W2 występujących w wersji ściennej oraz stojącej

Urządzenia łatwo można więc dopasować do swoich potrzeb, tak by aplikacja była prosta oraz szybka. Dodatkowo dozowniki są proste oraz intuicyjne w obsłudze, co znacznie skraca czas wymiany kolejnych rolek.

Wysoka chłonność oraz wytrzymałość sprawiają, że czyściwo papierowe marki Tork jest chętnie wykorzystywane w warsztatach i myjniach samochodowych do usuwania wody lub plam z oleju silnikowego. System opakowań z rączką Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie rolek, a także otwieranie paczek.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.