Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 83,66 zł
Tork

Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork 130062 Białe 2szt. 2 warstwy 170m System W1, W2

Produkt niedostępny
  • Odporne na rozrywanie czyściwo papierowe marki Tork do uniwersalnego zastosowania przy trudnych zabrudzeniach.
  • Produkt doskonale wchłania wodę, oleje oraz brud, zachowując swoją wytrzymałość nawet podczas zamoczenia.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 500
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 23,5 cm x 34 cm
Długość rolki 170 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Czyściwo papierowe Tork doskonale chłonie wodę i oleje

Jest więc chętnie wykorzystywane do usuwania trudnych zabrudzeń w warsztatach i zakładach przemysłowych. Elastyczna struktura umożliwia wycieranie nawet niewielkich elementów.

Dwuwarstwowe czyściwo papierowe zostało wykonane z wysokiej jakości celulozy, która odpowiada za jego wysoką wytrzymałość, przy jednoczesnej miękkości i delikatności dla skóry dłoni.

Innowacyjna technologia QuickDry gwarantuje wytrzymałą strukturę czyściwa, odporną na rozerwanie, a także bardzo dobrą chłonność. Zwiększa to jakość korzystania z produktu oraz efektywność wycierania powierzchni.

Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością

Może więc być wykorzystywany w gastronomii do wycierania rąk, blatów i sprzętów kuchennych. Czyściwo nie pyli i nie rysuje powierzchni, co umożliwia czyszczenie nawet trudnych, tłustych zabrudzeń.

Aby zapewnić jak najwyższy poziom higieny, warto wyposażyć się również w dozownik Tork systemu W1 lub W2, z którym współpracuje czyściwo papierowe Tork. Dozowniki dostępne są w wersji stojącej lub ściennej, co umożliwia dostosowanie wyboru do swoich potrzeb. Poszczególne odcinki można pobierać nawet jedną ręką, co znacznie zwiększa komfort wykonywanej pracy.

Charakterystyczne dla firmy Tork opakowanie z rączką Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie rolek.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.