Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 78,21 zł
-22%
Tork

Tork Czyściwo specjalistyczne do precyzyjnego czyszczenia 90492, premium - seledynowe, System W10

Cena:

123,68 zł 22% rabatu
78,21 zł 96,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wytrzymałe czyściwo włókninowe do nasączania w wiaderku to idealne rozwiązanie do precyzyjnego czyszczenia powierzchni.
  • Czyściwo nie pyli oraz nie pozostawia śladów, dzięki czemu praca z nim jest wygodna i komfortowa.

Uniwersalne czyściwo specjalne wykonane z włókniny w wyrazistym, seledynowym kolorze

W zestawie znajduje się również wiaderko do nasączania dowolnym środkiem czyszczącym. Takie rozwiązanie zapobiega wysychaniu czyściwa, dając możliwość użytkowania w dowolnym momencie.

Czyściwo jest uniwersalne i może być wykorzystywane do wielu zadań. Wytrzymała oraz chłonna struktura produktu sprawia, że idealnie współpracuje z rozpuszczalnikami i detergentami.

Czyściwo specjalistyczne Tork do precyzyjnego czyszczenia jest elastyczne, a także nie pyli oraz nie zostawia śladów, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do czyszczenia powierzchni szklanych lub trudno dostępnych elementów o niewielkich rozmiarach.

Produkt dopuszczony do kontaktu z żywnością

Produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością, dzięki czemu może być wykorzystywany w branży gastronomicznej do czyszczenia blatów, narzędzi lub sprzętów kuchennych

W zestawie znajduje się poręczne wiaderko wraz z wkładem do samodzielnego nasączenia wybranym środkiem czyszczącym lub dezynfekującym. Wykorzystana włóknina jest bardzo wytrzymała, dzięki czemu może przez długi czas pozostawać w wiaderku z cieczą.

Ze względu na swoje właściwości oraz uniwersalne zastosowanie, czyściwo specjalistyczne Tork może być wykorzystywane w branży spożywczej, motoryzacyjnej, a także farmaceutycznej.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.