Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 191,67 zł
Tork

Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu Tork 256055 Aluminium/Szary System A1

Cena:

191,67 zł 235,75 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu marki Tork to skuteczny sposób na neutralizację przykrych zapachów w łazience.
  • Produkt działa przez długi czas bez konieczności wymiany baterii, co ułatwia konserwację oraz utrzymuje przyjemny zapach w pomieszczeniu.
Identyfikator Systemu Tork A1 - Dozowniki / Odświeżacze powietrza
Materiał Aluminium
Ilość opakowań w kartonie 6
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 16,8 x 8,4 x 6,6 cm
Kolor Szary

Wkłady do kompletu

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu marki Tork został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego ABS

Produkt jest zasilany dwoma bateriami R14 o przedłużonej trwałości.

Elegancki szary dozownik idealnie komponuje się z ciemnymi odcieniami wystroju łazienek, a także szatni siłowni i klubów sportowych oraz sklepowych przebieralni, gdzie konieczne jest neutralizowanie przykrych zapachów.

Produkt został wyposażony we wskaźnik pozostałej ilości wkładu, dzięki czemu świeży zapach pozostaje pod kontrolą personelu sprzątającego. Wymiana wkładów w dozowniku jest prosta i intuicyjna, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Ograniczenie zużycia odświeżacza

Wykorzystanie dozowników marki Tork znacznie ogranicza zużycie odświeżacza w sprayu Tork oraz umożliwia ustawienie pożądanej intensywności zapachu w pomieszczeniu, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem nowych wkładów.

Produkt zasilany jest na dwie baterie R14, które wystarczają na długi czas użytkowania dozownika Tork.

Dozownik marki Tork do odświeżacza w sprayu idealnie pasuje do innych dozowników eleganckiej linii Tork Image Design. Korzystanie z dozowników to sprawdzona metoda na zwiększenie poziomu higieny w każdej łazience oraz ograniczenie ryzyka powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.