Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 16,83 zł
Premium
Tork

Płyn do czyszczenia deski sedesowej Tork 420302 475 ml Przeźroczysty System S2

Cena:

16,83 zł 20,70 zł brutto
Produkt dostępny
  • Higieniczny płyn do czyszczenia deski sedesowej marki Tork, słynącej z funkcjonalnych oraz innowacyjnych rozwiązań na rynku środków higienicznych.
  • Płyn błyskawicznie wysycha, co ułatwia szybką dezynfekcję deski sedesowej przed skorzystaniem z toalety.
Identyfikator Systemu Tork S2 - Dozowniki / Mydła w płynie mini
Ilość dawek 475 doz
Ilość opakowań w kartonie 8
Jakość Premium
Pojemność 475 ml
Kolor Bezbarwny

Gwarantuje komfort korzystania z toalety oraz lepsze samopoczucie wszystkich gości odwiedzających łazienkę

Płyn do czyszczenia deski sedesowej Tork to higieniczne rozwiązanie do łazienek i toalet o dużym, średnim i małym natężeniu ruchu, gdzie dezynfekcja jest szczególnie istotna. 

Płyn rozprowadza się niemalże błyskawicznie bez pozostawiania osadów, szybko wysycha oraz neutralizuje jednocześnie przykre zapachy unoszące się w łazience.

Do dezynfekcji deski sedesowej wystarczy zaledwie jeden odcinek papieru toaletowego oraz jedna dawka płynu z dozownika Tork. Podniesienie poziomu higieny w toalecie wraz z płynem do czyszczenia deski sedesowej Tork jest więc wyjątkowo proste.

Solidna, szczelna butelka z jednorazową pompką gwarantuje wysoki poziom higieny, zmniejszając ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych

Płyn do czyszczenia deski sedesowej marki Tork jest kompatybilny z dozownikami Tork do mydła w płynie w systemie S2. Wymiana wkładów jest szybka oraz instynktowna, co potwierdzono certyfikatem łatwego użytkowania Szwedzkiego Towarzystwa Reumatologicznego.

Butelka z płynem do czyszczenia deski sedesowej Tork jest przyjazna dla środowiska naturalnego. Wraz ze zużyciem płynu pojemnik zapada się do środka, co minimalizuje ilość powstających odpadów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.