Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 650,41 zł
Tork

Dozownik do niekończących się ręczników do rąk Tork PeakServe® 552500 Biały System H5

Cena:

650,41 zł 800,00 zł brutto
Produkt dostępny
  • Higieniczny dozownik do ręczników marki Tork, znanej z praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań higienicznych dla przemysłu, gastonomii oraz osób indywidualnych.
  • Dozowniki mają tradycyjny, klasyczny design oraz są łatwe w obsłudze, dzięki czemu sprawdzą się w każdej łazience o dużym natężeniu ruchu.
Identyfikator Systemu Tork H5 – Dozowniki / Ręczniki do rąk PeakServe® Continuous®
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 73 x 37 x 10,1 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowy standard dozowania ręczników papierowych w łazienkach o dużym natężeniu ruchu

Dozownik niekończących się ręczników PeakServe to idealne rozwiązanie dla miejsc o dużym natężeniu ruchu, jak sale koncertowe, stadiony czy lotniska. Mieści 250% więcej ręczników, a ich dozowanie po jednym odcinku jeszcze bardziej zwiększa wydajność.

Dozowniki są łatwe i szybkie w użyciu, dzięki czemu przepływ ruchu w łazience jest usprawniony, a kolejki znacznie krótsze. Ponadto, dzięki skompresowanym bindom mieszczącym dwa razy więcej ręczników, wkłady wystarczą na aż 600 więcej osób. Pojemność 2000 ręczników skraca czas poświęcony na uzupełnianie wkładów o połowę, więc zespół sprzątający ma więcej czasu na inne obowiązki.

Niezatłoczone łazienki to oszczędność czasu i pieniędzy

Bez względu na to, czy Twoja łazienka jest przy stadionie, sali koncertowej, lotnisku czy innym wymagającym miejscu, utrzymanie czystej łazienki dostępnej dla gości jest jednym z kluczy do sukcesu Twojej firmy. Czy wiesz, że aż 1/3 gości będzie unikało jedzenia i picia, żeby nie korzystać z niekomfortowej łazienki? 

Wybierz dozownik, który odpowie Twoim potrzebom i zapewni satysfakcję zespołu oraz komfort gości na najwyższym poziomie. Bindy w dozowniku PeakServe łączą się, zapewniając płynne dozowanie i skracając czas jego obsługi. Dzięki temu wycieranie rąk zajmie nie więcej niż 3 sekundy.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.