Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,73 zł
Premium
Tork

Mydło TORK w płynie do włosów i ciała, Mini, 420602, Błękitne, System S2

Cena:

10,73 zł 13,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Uniwersalne mydło pielęgnacyjne do ciała oraz włosów. Delikatna oraz łagodna receptura intensywnie nawilża skórę, nie powoduje podrażnień oraz może być stosowana do każdego rodzaju cery.
  • Produkt świetnie sprawdza się w hotelach, ośrodkach sportowych lub szkołach, gdzie zamontowane są kabiny prysznicowe.
Identyfikator Systemu Tork S2 - Dozowniki / Mydła w płynie mini
Cecha Perfumowane
Ilość dawek 475 doz
Ilość opakowań w kartonie 8
Jakość Premium
Pojemność 475 ml
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Mydło do ciała oraz włosów znanej na całym świecie marki Tork, produkującej doskonałej jakości środki higieniczne

Produkt łączy w sobie jednocześnie cechy żelu pod prysznic oraz szamponu do włosów. Delikatnie pielęgnuje skórę oraz jest w pełni bezpieczny. Subtelny zapach i gładka konsystencja poprawia komfort zabiegów higienicznych.

Uniwersalne zastosowanie sprawia, że mydło Tork spełnia wszystkie oczekiwania gości placówek sportowych, siłowni, hoteli oraz szkół. Łagodna formuła o przyjemnym, delikatnym zapachu odświeża oraz znacznie nawilża skórę, co sprawia, że ciało i włosy stają się miękkie i aksamitne w dotyku.

Przyjazne środowisku naturalnemu opakowanie zapada się do środka wraz ze zużyciem płynu

Dzięki temu redukuje ilość powstających odpadów. Dodatkowo płyn składa się z bezpiecznych dla środowiska składników, co potwierdza europejski certyfikat.

Niewielka buteleczka w systemie zamkniętym z jednorazową pompką sprawdzi się wraz z dozownikami firmy Tork w systemie S2. Higieniczne dozowanie i łatwe uzupełnianie wkładów sprawia, że obsługa nie jest zbyt wymagająca, a zamknięte, wymienne wkłady eliminują w pełni ryzyko powstawania zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.