Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 41,50 zł
Tork

Luksusowe mydło w pianie Tork Premium 500902, 800 ml, System S3

Cena:

41,50 zł 51,05 zł brutto
Produkt dostępny
  • Luksusowe mydło w piance światowego lidera na rynku produktów higienicznych Tork o profesjonalnym zastosowaniu w sanitariatach lub gastronomii.
  • Mydło w piance jest delikatne dla skóry dłoni oraz bardzo wydajne. Jedno opakowanie wystarcza nawet na 2000 dozowań.
Identyfikator Systemu Tork S3 - Dozowniki / Mydła w pianie z sensorem
Cecha Luksusowe
Ilość opakowań w kartonie 4
Pojemność 800 ml
Kolor Przeźroczysty

Luksusowe mydło w piance firmy Tork składa się jedynie z naturalnych składników, przebadanych mikrobiologicznie oraz dermatologicznie

Mydło w piance Tork ma przyjemny, delikatny zapach z aromatem cytrusów, róży i wanilii, który daje poczucie przyjemnego odświeżenia, a także redukuje uczucie stresu. Działa kojąco i nawilżająco na skórę dłoni każdego typu.

Delikatna receptura nie podrażnia skóry dłoni, a także uzupełnia warstwę lipidową naskórka, nawilżając i pielęgnując ręce. Mydło sprawdza się więc przede wszystkim u osób borykających się z suchą, wrażliwą skórą, jednak korzystać może z niego każdy.

Mydło w piance to coraz chętniej wykorzystywana formuła wyróżniająca się wysoką wydajnością na tle tradycyjnych mydeł w płynie

Jeden pojemnik o pojemności 800ml wystarcza aż na 2000 dozowań, co stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Do dokładnego umycia oraz odświeżenia rąk wystarcza już jedna doza mydła w piance Tork.

Produkt przeznaczony jest do bezdotykowych dozowników Tork w systemie S3. Dozowniki zwiększają znacznie poziom higieny, zapobiegając powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych. Wymiana wkładów z pianką jest intuicyjnie łatwa oraz szybka, co znacznie ogranicza czas potrzebny na obsługę urządzenia.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.