Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 122,07 zł
Tork

Tork dozownik do mydła w pianie Tork 460010 Stal nierdzewna System S4

Produkt niedostępny
  • Dozownik do mydła w pianie znanej marki Tork, słynącej z wysokiej jakości środków oraz akcesoriów higienicznych.
  • Produkt wykonany ze stali nierdzewnej, która prezentuje się elegancko i luksusowo na tle każdej łazienki.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image Design
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 28,9 x 10,6 x 10,7 cm
Kolor Srebrny/czarny

Pasujące wkłądy:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany ze stali nierdzewnej

Niezwykle higieniczny oraz elegancki dozownik do mydła w pianie marki Tork został wykonany ze stali nierdzewnej pokrytej specjalną powłoką, dzięki której ślady palców oraz drobne zarysowania są niewidoczne dla gości łazienki.

Trwałe materiały oraz wysoka wydajność dozownika sprawiają, że produkt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotna jest wysoka jakość obsługi gości, przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.

Szczelnie zamknięte, jednorazowe wkłady wystarczają nawet na 2500 dozowań, co stanowi przewagę nad tradycyjnym mydłem w płynie.

Eleganckie urządzenia pasujące do każdego wystroju łazienki

Linia dozowników Image Design to eleganckie urządzenia pasujące do każdego wystroju łazienki. Wybierając dozowniki tego samego typu, można cieszyć się elegancką oraz w pełni wyposażoną łazienką.

Wyjątkowo prosty oraz intuicyjny w obsłudze

Dozownik jest wyjątkowo prosty oraz intuicyjny w obsłudze, przez co wymiana wkładów nie stanowi problemu dla personelu sprzątającego. Dodatkowo przeźroczysty fragment obudowy sygnalizuje konieczność wymiany wkładu, dzięki czemu gościom nigdy nie zabraknie mydła w pianie.

Dozowanie mydła w pianie odbywa się w sposób tradycyjny poprzez naciśnięcie przycisku. Takie rozwiązanie zapobiega niechcianym wyciekom oraz zabrudzeniom na armaturze łazienkowej, co ułatwia zachowanie wysokiego poziomu higieny.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.