Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 96,50 zł
Tork

Tork Elevation dozownik do ręczników w składce ZZ i składce C 553000 Biały System H3

Cena:

96,50 zł 118,70 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki dozownik do ręczników w składce ZZ marki Tork w uniwersalnym, białym kolorze.
  • Dozownik jest łatwy w obsłudze oraz zachowaniu czystości, co pozwala oszczędzić czas personelu sprzątającego.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 43,9 x 33,3 x 13,6 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczne i oszczędne dozowanie

Solidna konstrukcja dozownika została wykonana z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego.

Możliwość dozowania ręczników odcinek po odcinku znacznie zwiększa wydajność, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem ręczników, co podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Łatwe uzupełnianie wkładów

Dzięki otwieranej z boku pokrywie, wymiana wkładów jest prosta oraz zajmuje niewiele czasu. Lekko zaokrąglone brzegi sprawiają natomiast, że urządzenie łatwo zachować w czystości. Proste oraz szybkie prace konserwacyjne pozwalają zaoszczędzić wiele czasu personelu sprzątającego.

Elegancki design

Dozowniki z linii Tork Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym wzornictwem, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w łazienkach o różnych wystrojach wnętrz.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.