Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 122,15 zł
Tork

Tork ręcznik w składce ZZ 290158 Biały 4500szt. 1 warstwa System H3

Cena:

122,15 zł 150,25 zł brutto
Produkt dostępny
  • Ręczniki papierowe w składce ZZ renomowanej marki Tork, znanej z wysokiej jakości środków higienicznych.
  • Produkt jest delikatny oraz miły w dotyku, nie podrażnia skóry dłoni oraz gwarantuje bardzo dobrą chłonność.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 300
Ilość opakowań w kartonie 15
Jakość Universal
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 23 x 23 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Białe, estetyczne ręczniki do rąk marki Tork gwarantują najwyższy poziom higieny

Doskonała chłonność zwiększa wydajność, dzięki czemu do osuszania rąk wystarcza już jeden odcinek. Ogranicza to ilość odpadów oraz redukuje koszty.

Ręczniki są kompatybilne z systemem dozowników Tork H3, dostępnych w różnych rozmiarach oraz uniwersalnych kolorach. Dozowniki zajmują niewiele miejsca oraz są łatwe w utrzymaniu czystości, a wymiana wkładów zajmuje kilka sekund. Ogranicza to czas potrzebny na obsługę łazienki.

Białe ręczniki papierowe prezentują się elegancko i estetycznie w każdej łazience. Dzięki temu zwiększają komfort użytkowania oraz zadowolenie gości.

Sprawdzą się zarówno w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, jak i w gastronomii

Ręczniki w składce Tork są bardzo uniwersalne. Co więcej, posiadają certyfikat dopuszczający produkt do kontaktu z żywnością, co zwiększa bezpieczeństwo oraz higienę pracy.

Praktyczny system marki Tork Easy Handling™ z wygodną rączką ułatwia przenoszenie paczek z wkładami, a także ich późniejszą utylizację. Dzięki dozowaniu odcinek po odcinku ręczniki są w pełni higieniczne, co w łazienkach o większym natężeniu ruchu zapobiega powstawaniu zakażeń krzyżowych. Dodatkowo zwiększa to również wydajność.

Cameleon

Odpowiednie ręczniki do rąk

Ręczniki doskonale spełniają swoją funkcję. Są chłonne, miękkie i wytrzymałe. Nie są co prawda ani najmiększe, ani najładniejsze na rynku, ale nie są też ani szorstkie, ani brzydkie, a doskonale spełniają swoją funkcję. Są nieco większe niż ręczniki innych marek. Dzięki ich wielkości i grubości masz pewność, że dobrze osuszą ręce.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.