Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 148,21 zł
Premium
Tork

Ręcznik w składce ZZ ekstramiękki Tork 100278 Biały 3000szt. 2 warstwy System H3

Cena:

148,21 zł 182,30 zł brutto
Produkt dostępny
  • Eleganckie ręczniki papierowe w składce ZZ jakości Premium renomowanego producenta środków higienicznych Tork.
  • Ręczniki są miękkie oraz przyjemne dla skóry, nie powodują podrażnień oraz gwarantują wyjątkowo dobrą chłonność wody.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 15
Jakość Premium
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 22,6 x 23 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Bardzo chłonne oraz wydajne ręczniki papierowe marki Tork do szybkiego osuszania rąk w łazienkach i instytucjach użytku publicznego

Białe ręczniki Tork w składce ZZ wykonane zostały z 2 warstw celulozy w innowacyjnej technologii TAD. Warstwy są sklejone ze sobą za pomocą niewielkiej ilości kleju w formie eleganckiego, tłoczonego listka. Produkt doda każdej łazience luksusowego wyglądu, zwiększając jednocześnie uznanie wśród gości.

Do jednorazowego użytku wystarczy już jeden odcinek produktu. Higieniczne składki sprawiają, że ręczniki są dozowane odcinek po odcinku, co zapobiega powstawaniu zakażeń krzyżowych. Są więc chętnie wykorzystywane w przychodniach, szpitalach oraz innych ośrodkach medycznych.

Ręczniki papierowe idealne do stosowania w łazienkach o średnim natężeniu ruchu

Wyjątkowa chłonność zwiększa wydajność oraz ogranicza ilość odpadów i koszty poniesione na zakup środków higienicznych. Ręczniki w składce są kompatybilne z systemem dozowników H3. Wymiana wkładów jest wyjątkowo łatwa oraz szybka, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Dozowniki dostępne są w uniwersalnych kolorach i wymiarach. Nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu sprawdzą się w każdej łazience. Prosty design bez zbędnych zakamarków ułatwia zachowanie czystości.

Jan

Chłonne ręczniki papierowe

Jesteśmy bardzo zadowoleni, ręczniki są bardzo chłonne i bez problemu chłoną płyny.
Zwykle używamy tylko jednego arkusza, aby ręce były całkowicie suche.
Brak porównania do tanich ręczników. Warto tutaj kupić.

justyna

dobra jakość

Jakość jest dobra, ręczniki są bardzo miękkie, do wyschnięcia potrzebujesz dwóch ręczników, ale papier jest naprawdę przyjemny

Stefan

Pięć gwiazdek!

Świetny produkt i dobra obsługa

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
3 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.