Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 91,54 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® 680000 Biały System T8

Cena:

91,54 zł 112,60 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do papieru toaletowego marki Tork to idealne rozwiązanie do łazienek, gdzie wyjątkowo istotne jest ograniczenie dotychczasowego zużycia papieru.
  • Elegancki, biały dozownik jest kompatybilny z rolkami papieru toaletowego Tork SmartOne®.
Identyfikator Systemu Tork T8 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 26,9 x 26,9 x 15,6 cm
Kolor Biały

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego oraz odpornego tworzywa ABS

Dozownik do papieru toaletowego marki Tork wykonany jest z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa ABS. W obudowie znajduje się przeźroczysty element, który ułatwia kontrolę ilości papieru w dozowniku przez personel sprzątający.

Ograniczenie zużycia nawet o 40%

Produkt został zaprojektowany do podawania pojedynczych odcinków papieru toaletowego, co pozwala ograniczyć jego zużycie nawet o 40%. Goście pobierają dokładnie tyle papieru, ile potrzebują, co redukuje koszty oraz minimalizuje ilość produkowanych odpadów.

Możliwość pobierania pojedynczych odcinków to rozwiązanie, które znacznie podnosi poziom higieny w toalecie. Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru toaletowego, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Nowoczesny oraz praktyczny design

Wytrzymała obudowa została dodatkowo wyposażono w zamek wraz z kluczem, dzięki czemu do wnętrza urządzenia mają dostęp jedynie osoby upoważnione.

Linia produktów Tork Elevation cieszy się dużą popularnością wśród wielu klientów. Nowoczesny oraz praktyczny design dozowników zapada w pamięci gości, a także idealnie pasuje do każdego rodzaju wystroju łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.