Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 115,73 zł
Tork

Ręcznik w składce ZZ Tork 290179 Zielony 3750szt. 2 warstwy System H3

Produkt niedostępny
  • Ręczniki w składce ZZ marki Tork słynącej z wysokiej jakości produktów higienicznych dostosowanych do potrzeb klienta.
  • Ręczniki są miękkie oraz przyjemne w dotyku, co z pewnością szybko docenią goście odwiedzający łazienkę.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 250
Ilość opakowań w kartonie 15
Jakość Advanced
Materiał Makulatura
Wymiary szed x dł odcinka: 24,8 x 23 cm
Kolor Zielony

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Ręczniki Tork są miękkie oraz przyjemne w dotyku

Dwuwarstwowe ręczniki papierowe w składce marki Tork zostały wykonane z wysokiej jakości makulatury w zielonym odcieniu, która gwarantuje wysoką chłonność oraz wytrzymałość. Dzięki temu produkt jest wydajny oraz ekonomiczny.

Ręczniki Tork są miękkie oraz przyjemne w dotyku, przez co nie wywołują przykrych podrażnień skóry, nawet przy częstym stosowaniu.

Ręczniki papierowe w składce ZZ to wyjątkowo komfortowe oraz higieniczne rozwiązanie. Każdy z gości łazienki ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Motyw tłoczonego liścia poprawia wizerunek łazienki

Motyw tłoczonego liścia, charakterystycznego dla marki Tork to rozwiązanie, które poprawia wizerunek łazienki, dodając jej wiele elegancji. Dodatkowo tłoczony wzór sprawia, że ręczniki wydają się grubsze.

 

Wysoka jakość i wydajność

Produkty Tork Advanced to idealny wybór, kiedy szczególnie istotna jest wysoka jakość i wydajność, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.

Ręczniki papierowe marki Tork pasują do dozowników Tork w systemie H3. Dozowniki nie tylko zwiększają znacznie poziom higieny, ale również poprawiają pozytywny odbiór łazienki przez gości. Nowoczesny, prosty design będzie pasował do każdej łazienki. Urządzenia są proste w obsłudze oraz utrzymaniu w czystości.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek, a także ich otwieranie i utylizację odpadów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.