Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 25,04 zł
Tork

Ekstramiękkie serwetki dyspenserowe 21,3 x 16,5 cm Tork Xpressnap® 15850 Białe 2 warstwy System N4

Cena:

25,04 zł 30,80 zł brutto
Produkt dostępny
  • Estetyczne serwetki dyspenserowe w białym odcieniu to idealne rozwiązanie do barów samoobsługowych i restauracji typu fast food.
  • Serwetki renomowanej marki Tork są grube i wytrzymałe, dzięki czemu nie rozrywają się podczas użytkowania.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 8 op x 1000
Ilość opakowań w kartonie 8000
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21,3 x 16,5 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Serwetki dyspenserowe marki Tork wykonane zostały z dwóch warstw celulozy

Serwetki dyspenserowe marki Tork wykonane zostały z dwóch warstw celulozy, gwarantującej ich wysoką wytrzymałość. Dodatkowo produkt jest miękki w dotyku, dzięki czemu nie podrażnia skory rąk i twarzy.

Każda z bind serwetek Tork pakowana jest w folię, co nie tylko zwiększa wygodę użytkowania, ale również poprawia poziom higieny. Serwetki trafiają do klientów czyste oraz świeże. Każda z serwetek składana jest w ½.

Ograniczenie zużycia serwetek nawet o 25%

System marki Tork Xpressnap® pozwala ograniczyć zużycie serwetek nawet o 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dyspenserowymi. Pozwala to ograniczyć ilość produkowanych odpadów, a także zminimalizować koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Korzystanie z serwetek jednorazowych w barach, lokalach i restauracjach to świetna okazja do komunikacji z klientem

Jak się okazuje, aż 75% użytkowników czyta zawarte na nich informacje oraz reklamy.

Serwetki dyspenserowe marki Tork to idealne rozwiązanie dla restauracji, barów samoobsługowych oraz typu fast food, gdzie wyjątkowo istotne są koszty oraz zadowolenie klientów.

Produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością

Produkt został dopuszczony do kontaktu z żywnością, dzięki czemu bez przeszkód może być wykorzystywany w lokalach gastronomicznych oraz na stołówkach.

Wygodne opakowanie Tork Easy HandlingTM ułatwia przenoszenie paczek, a także ich otwieranie i utylizację, co przyspiesza pracę oraz poprawia jej organizację.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.