Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 53,09 zł
Tork

Dozownik do mydła i dezynfekcji w pianie Tork 561508 Czarny System S4

Produkt niedostępny
  • Elegancki czarny dozownik do mydła i dezynfekcji w piance marki Tork z cenionej wśród klientów linii Elevation.
  • Produkt jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu znacznie wpływa na komfort użytkowania łazienki przez gości.
Identyfikator Systemu Tork S4 - Dozowniki / Mydła w pianie
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,2 x 11,1 x 11,4 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Nowoczesny oraz prosty design

Elegancki dozownik do mydła i dezynfekcji w piance Tork został wykonany z wytrzymałego tworzywa ABS, które gwarantuje wygodne użytkowanie przez wiele lat. Dozowniki z linii Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz prostym designem, a także budową sprzyjającą utrzymaniu w czystości. Dzięki wysokiej szczelności pianka nie kapie oraz nie brudzi armatury.

Wyraźnie podniesienie poziomu higieny

Dozowniki do mydła i dezynfekcji w piance Tork wyraźnie podnoszą poziom higieny, a także zwiększają wydajność produktów, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych. Urządzenie uruchamiane jest poprzez naciśnięcie przez gości łazienki.

Produkt jest w pełni kompaktowy, a duża pojemność pozwala na rzadsze uzupełnianie płynu przez personel sprzątający. Dodatkowo przeźroczysta część obudowy umożliwia łatwą kontrolę ilości środka, co gwarantuje gościom nieprzerwany dostęp do pianki myjącej.

Uniwersalny design i kolorystyka sprawiają, że dozownik do mydła i dezynfekcji w piance Tork idealnie wkomponuje się do wnętrza każdej łazienki. Produkt jest doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie wysoki poziom higieny oraz komfort gości są szczególnie istotne.

Łatwość oraz intuicja w obsłudze

Dozownik Tork z linii Elevation jest łatwy oraz intuicyjny w obsłudze, a wymiana wkładów zajmuje jedynie kilka sekund, co znacznie ogranicza czas potrzebny na konserwację łazienki. Dozowniki są zamykane na kluczyk, dzięki czemu do obsługi wkładów mają dostęp tylko upoważnione osoby.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.