Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 173,46 zł
Tork

Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® 274002 Aluminiowy System N4

Produkt niedostępny
  • Dozownik do serwetek papierowych wykonany z eleganckiego aluminium to sprawdzone rozwiązanie do restauracji z pełną lub niepełną obsługą gości.
  • Wykorzystanie dozowników do serwetek Tork pozwala ograniczyć ich zużycie, co zmniejsza koszty zakupu środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Materiał Aluminium
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Image
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 20,9 x 17,8 x 15 cm
Kolor Aluminium

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik Tork Xpressnap® dla nowoczesnych restauracji

Elegancki dozownik do serwetek wykonany jest z aluminium, co gwarantuje mu ponadczasowy oraz uniwersalny wygląd. Produkt idealnie wkomponowuje się w nowoczesne wnętrza o eleganckim charakterze.

Smukła obudowa dozownika nie zajmuje wiele miejsca na ladzie, blacie lub stoliku, a umieszczenie produktu w centralnej części lokalu gwarantuje stały dostęp do serwetek.
Wymiana wkładów jest prosta i intuicyjna, a gładką powierzchnię obudowy łatwo utrzymać w czystości.

Dozownik do serwetek pomaga obniżyć koszty

Wykorzystanie dozowników do serwetek pozwala chronić je przed zabrudzeniem lub zamoczeniem, co podnosi poziom higieny w lokalu.
Dozowanie po jednej serwetce to higieniczne rozwiązanie, które ogranicza zużycie serwetek nawet o 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dozowania.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.