Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 83,09 zł
Tork

Dozownik do serwetek na stolik Tork Xpressnap® 272612 Czerwony System N4

Produkt niedostępny
  • Czerwony dozownik do serwetek na stolik z panelem reklamowym znanej marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do lokali z niepełną obsługą gości.
  • Produkt ogranicza zużycie serwetek papierowych, co pozwala zaoszczędzić na zakupie środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Signature
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 15,5 x 20,1 x 15 cm
Kolor Czerwony

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozowniki Tork Xpressnap z panelem reklamowym AD-A-Glance®

Dozowniki wykonane są z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego w czerwonym kolorze, które łatwo utrzymać w czystości.
Boczne panele reklamowe ułatwiają komunikację z klientem, a także prezentowanie aktualnych ofert i promocji. Umieszczenie dozowników z panelem reklamowym bezpośrednio na stolikach sprawia, że zamieszczone treści trafiają do swoich odbiorców.

Dozownik ogranicza zużycie serwetek

Dozowniki do serwetek na stolik stanowią wygodne rozwiązanie w restauracjach z niepełną obsługą gości. Ich kompaktowe wymiary nie zajmują wiele miejsca, co pozwala na optymalne wykorzystanie blatów do serwowania dań i napojów.
Wykorzystanie dozowników zabezpiecza serwetki przed zabrudzeniem i zamoczeniem, co znacznie podnosi poziom higieny w restauracji. Dodatkowo umożliwiają one ograniczenie zużycia serwetek o 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dozowania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.