Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 26,34 zł
Tork

Tork serwetki 21,3 x 33,0 cm dyspenserowe Xpressnap® 10840 Białe 1 warstwa System N4

Produkt niedostępny
  • Wysokiej jakości serwety cenionego producenta produktów higienicznych Tork przeznaczone do zastosowania w gastronomii oraz sanitariatach.
  • Serwetki dyspenserowe są bardzo chłonne oraz wytrzymałe, dzięki czemu są zdecydowanie bardziej wydajne i podnoszą prestiż firmy w oczach klienta.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 8 op x 1125
Ilość opakowań w kartonie 9000
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21,3 x 33,0 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Serwetki idealnie sprawdzą się w firmach usługowych, dla których komfort oraz funkcjonalność stanowią podstawę działalności

Produkt wykonano na bazie celulozy, charakteryzującej się dużą wytrzymałością oraz chłonnością, co zwiększa jego wydajność. Serwetki są miękkie oraz miłe w dotyku, a śnieżnobiały odcień dodaje elegancji, wzbudzając zaufanie klienta.

Serwetki Tork są również bardzo uniwersalne. Sprawdzą się zarówno w niewielkiej kawiarni lub barze szybkiej obsługi, ale również w eleganckiej restauracji i hotelu. Warto mieć na uwadze, że specjalne stemple lub nadruki ułatwiają komunikację z klientem – aż 75% użytkowników serwetek czyta widniejące na nich napisy!

Dedykowane dozowniki do serwetek Tork Xpressnap® świetnie sprawdzą się w barach samoobsługowych

Serwetki po rozłożeniu mają duży rozmiar, który pozwoli zabezpieczyć przed zabrudzeniem odzież w trakcie posiłku. Każde opakowanie jest starannie zafoliowane, dzięki czemu serwetki trafiają do lokalu w higieniczny oraz wygodny sposób.

System Tork Xpressnap® ogranicza zużycie aż do 25% w porównaniu z tradycyjnymi metodami dozowania. Pozwalają więc na ograniczenie kosztów prowadzenia restauracji o dużym natężeniu ruchu, oferując jednak klientowi estetyczne oraz funkcjonalne rozwiązanie.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.