Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 26,02 zł
Tork

Serwetka 21,3 x 33,0 cm Tork Xpressnap® 12840 Naturalna 1 warstwa System N4

Produkt niedostępny
  • Serwetki marki Tork wykonane w pełni z włókien poddawanych recyklingowi to produkty przyjazne środowisku naturalnemu.
  • Produkt idealnie sprawdzi się w barach samoobsługowych oraz restauracjach typu fast food, które jednocześnie chcą ograniczyć koszty oraz zagwarantować komfort swoim gościom.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 8 op x 1125
Ilość opakowań w kartonie 9000
Materiał Makulatura
Wymiary szer x dł odcinka: 21,3 x 33,0 cm
Kolor Naturalny

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Naturalne serwetki Tork dla restauracji dbających o środowisko

Produkt został wykonany z makulatury w naturalnym kolorze, której nie poddaje się procesom wybielania i barwienia. Serwetki pochodzące z recyklingu sprawdzą się w barach i restauracjach, które dbają o ekologię.
Dodatkowo serwetki stanowią idealny sposób komunikacji z klientem. Jak się okazuje, aż 75% użytkowników czyta zawarte na nich napisy, reklamy oraz oferty promocyjne.

Ogranicz zużycie serwetek z dozownikami Tork Xpressnap

Wykorzystanie dozowników pomoże ograniczyć zużycie serwetek nawet o 25% w porównaniu do tradycyjnych dyspenserów

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.