Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 25,41 zł
Tork

Ekstramiękkie, białe serwetki dyspenserowe 21,3 x 33,0 cm Tork Xpressnap® 15840 Białe 2 warstwy System N4

Produkt niedostępny
  • Uniwersalne, białe serwetki dyspenserowe marki Tork to sprawdzony wybór dla lokali samoobsługowych, lodziarni oraz cukierni.
  • Delikatny i miękki produkt nie podrażnia skóry oraz zwiększa zadowolenie gości.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 8 op x 500
Ilość opakowań w kartonie 4000
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21,3 x 33,0 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Duże serwetki dla lokali gastronomicznych

Serwetki są duże oraz wygodne po rozłożeniu, a ich miękka 2-warstwowa struktura sprawia, że produkt świetnie sprawdza się w lokalach, które dbają o wygodę gości oraz swój dobry wizerunek.

Dozowniki do serwetek Tork Xpressnap zwiększają wydajność

Wykorzystanie dozowników Tork to sprawdzony sposób do restauracji samoobsługowych, gdzie ograniczają zużycie aż o 25% w porównaniu do tradycyjnych dozowników innych firm. Dodatkowo rozwiązanie to podnosi poziom higieny.

Nikodem

Obsługa na 5 gwiazdek

Omyłkowo wysłano do mnie o wiele mniejszą ilość serwetek niż zamówiłem, jednak po zgłoszeniu problem szybko został rozwiązany! Super obsługa!

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.