Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 166,50 zł
Tork

Dozownik do serwetek Tork Xpressnap® 273002 – Orzech włoski Brązowy System N4

Produkt niedostępny
  • Smukły dozownik do serwetek Tork z naturalnego orzechowego drewna to idealny wybór do restauracji z pełną lub niepełną obsługą gości.
  • Wykorzystanie dozowników na serwetki wyraźnie ogranicza ich zużycie, co pozwala zminimalizować koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Materiał Drewno
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Image
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 19,3 x 20,3 x 13,6 cm
Kolor Orzech

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik wykonany z ekskluzywnego orzechowego drewna

Ponadczasowy oraz uniwersalny wygląd dozownika sprawia, że produkt pasuje do klasycznego oraz nowoczesnego wystroju wnętrz restauracji. Dodatkowo produkt jest kompaktowy i nie zajmuje wiele miejsca na ladach, blatach oraz stolikach. Idealnie sprawdza się więc w lokalach o niepełnej lub pełnej obsłudze gości.

Ustawienie dozowników w ogólnodostępnym miejscu gwarantuje ciągły dostęp do serwetek papierowych, co pozwala zachować wysoki poziom higieny. Wymiana wkładów z serwetkami zajmuje jedynie kilka sekund.

Dozownik Tork Xpressnap pozwala ograniczyć koszty

Wykorzystanie dozowników umożliwia pojedyncze dozowanie serwetek, co ogranicza ich zużycie nawet o 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dozowania. Rozwiązanie to również znacznie podnosi poziom higieny oraz chroni serwetki przed zamoczeniem lub zabrudzeniem.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.