Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 189,10 zł
Tork

Dozownik do serwetek w składce, pionowy Tork Xpressnap® 272211 Czarny System N4

Produkt niedostępny
  • Pionowy dozownik do serwetek w składce to rozwiązanie dla lokali, gdzie wyjątkowo istotna jest ilość wolnego miejsca na stolikach.
  • Dozownik posiada dobrze widoczne panele reklamowe, które wspierają komunikację z klientem oraz promocję oferowanych produktów.
Identyfikator Systemu Tork N4 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe w składce XPRESSNAP®
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Signature
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 62,2 x 23,5 x 23,5 cm
Kolor Czarny

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik do serwetek Tork Xpressnap zajmuje niewiele miejsca

Wygodny, pionowy dozownik do serwetek w składce to praktyczne rozwiązanie dla restauracji z niepełną obsługą gości, gdzie ważna jest oszczędność miejsca na stolikach lub barze. Dodatkowo produkt można zawiesić na stałe na ścianie obok stolików, co zwiększa powierzchnię blatu do serwowania dań i napojów.
Produkt został wykonany z trwałych oraz łatwych w utrzymaniu czystości materiałów, co ogranicza nakład pracy personelu sprzątającego. Wymiana wkładów jest prosta i intuicyjna.

Zareklamuj się z wykorzystaniem dozownika na serwetki

Produkt wyposażony został w dobrze widoczne, przeźroczyste panele reklamowe, które pozwalają na lepszą komunikację z klientem oraz przedstawienie dostępnych produktów i promocji.
Wygodny dozownik sprawdzi się w lokalach o dużym natężeniu ruchu, gdzie potrzebny jest ciągły dostęp do świeżych i czystych serwetek papierowych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.