Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 96,42 zł
Tork

Dozownik do ręczników w składce ZZ i składce C Tork 553008 Czarny System H3

Cena:

96,42 zł 118,60 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki dozownik do ręczników w składce ZZ znanej i cenionej na świecie marki Tork, słynącej z wysokiej jakości akcesoriów i produktów higienicznych.
  • Dozownik zwiększa wydajność ręczników papierowych, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 43,9 x 33,3 x 13,6 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Sprawdzone rozwiązanie do łazienek o małym lub średnim natężeniu ruchu

Dozownik do ręczników papierowych w składce ZZ marki Tork to sprawdzone rozwiązanie do łazienek o małym lub średnim natężeniu ruchu, gdzie istotny jest komfort i zadowolenie gości.

Produkt został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, co zapobiega problemom technicznym.

Nowoczesny oraz praktyczny design

Dozowniki marki Tork z linii Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym designem, a także lekko zaokrąglonymi krawędziami, co ułatwia zachowanie czystości urządzenia.

Otwierana z boku obudowa znacznie ułatwia konserwację oraz wymianę wkładów, dzięki czemu gościom łazienki nie zabraknie niezbędnych środków higienicznych.

Dozowniki są smukłe i nie zabierają wiele miejsca w łazienkach. Mogą więc być wykorzystywane nawet w niewielkich przestrzeniach. Elegancki czarny kolor idealnie komponuje się z wieloma rodzajami wystroju wnętrz, dopełniając ich charakter.

Pobieranie po jednym odcinku, większa wydajność

Możliwość pobierania po jednym odcinku ręczników papierowych w składce ZZ znacznie zwiększa ich wydajność. Jeden odcinek w pełni wystarcza do osuszenia dłoni.

Każdy z użytkowników łazienki ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem ręcznika, co znacznie podnosi poziom higieny oraz redukuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.