Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 12,85 zł
Tork

Serwetka obiadowa 33 x 33 cm Tork 477205 Szara 2 warstwy

Cena:

12,85 zł 15,80 zł brutto
Produkt dostępny
  • Serwetki obiadowe marki Tork w uniwersalnym, szarym kolorze to sprawdzony dodatek do eleganckiego nakrycia stołu.
  • Serwetki są wytrzymałe nawet po zamoczeniu, co znacznie zwiększa ich wydajność oraz komfort użytkowania.
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 10
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 33 x 33 cm
Kolor Szary

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Serwetki są miłe i przyjemne w dotyku

Dwuwarstwowe serwetki obiadowe marki Tork wykonane są z wytrzymałej celulozy, dzięki czemu nie rozrywają się nawet podczas zamoczenia. Materiał ten sprawia również, że serwetki są miłe i przyjemne w dotyku oraz nie podrażniają skóry.

Serwetki papierowe marki Tork wyróżniają się na tle innych produktów wysoką chłonnością, dzięki czemu jedna serwetka wystarcza na całą wizytę gości w restauracji.

Produkt po rozłożeniu ma wymiary 33 x 33 centymetry, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania przez gości restauracji lub kawiarni.

Świetna alternatywa dla serwet bawełnianych

Jednorazowe serwetki to świetna alternatywa dla serwet bawełnianych, które wymagają częstego prania oraz prasowania. Ich wykorzystanie wpływa więc na ograniczenie kosztów związanych z przygotowaniem stołów na przybycie gości.

Jednorazowe serwetki papierowe to świetne narzędzie w komunikacji z klientem

Jak się okazuje, aż 75% gości restauracji, kawiarni lub barów czyta zawarte na nich oferty promocyjne i informacje.

Serwetki papierowe w szarym odcieniu idealnie komponują się z każdym wystrojem wnętrza oraz stanowią elegancki dodatek do nakrytego stołu. Produkt sprawdza się podczas serwowania lekkich posiłków w restauracjach, kawiarniach, barach lub innych lokalach gastronomicznych.

Wygodne opakowanie Tork Easy Handling™ ułatwia przenoszenie paczek z serwetkami podczas nakrywania do stołu, a także ich otwieranie i późniejszą utylizację.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.