Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 256,30 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® 472054 Stal nierdzewna System T8

Produkt niedostępny
  • Wytrzymały dozownik do papieru toaletowego w roli Tork SmartOne® wykonany ze stali nierdzewnej.
  • Obudowa wyposażona została w metalowy zamek oraz klucz, co zapobiega kradzieży rolek papieru toaletowego.
Identyfikator Systemu Tork T8 - Dozowniki / Papier toaletowy centralnie dozowanego SmartOne
Materiał Stal nierdzewna
Ilość opakowań w kartonie 1
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 36,9 x 27,2 x 16,9
Kolor Srebrny

Wkłady pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymały dozownik ze stali nierdzewnej

Pojemna obudowa z metalowym zamkiem i kluczem pozwala chronić papier toaletowy przed zamoczeniem lub zabrudzeniem, a także kradzieżą. Produkt nie wymaga częstej obsługi, co ogranicza nakład pracy, a także zapewnia stały dostęp do papieru toaletowego gościom łazienki.

Produkt pozwala ograniczyć zużycie papieru toaletowego nawet o 40%


Dozownik umożliwia pobieranie papieru odcinek po odcinku, co znacznie ogranicza jego zużycie. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru, co znacznie podnosi poziom higieny oraz minimalizuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.
Zwiększona wydajność papieru toaletowego w roli SmartOne® w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami do konwencjonalnych rolek sprawia, że produkt idealnie sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

Uniwersalna stal nierdzewna pasuje do każdego wystroju łazienki

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.