Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 142,93 zł
Tork

Dozownik serwetnik Tork Xpressnap Snack® 274003 Aluminiowy System N10

Produkt niedostępny
  • Aluminiowy dozownik na serwetki renomowanej marki Tork to eleganckie i uniwersalne rozwiązanie do restauracji o dowolnej aranżacji wnętrz.
  • Dozownik jednocześnie mieści aż 75 serwetek, dzięki czemu nie wymaga częstej obsługi i uzupełniania.
Identyfikator Systemu Tork N10 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe XPRESSNAP Snack®
Materiał Aluminium
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Image
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 13,8 x 12,1 x 14,4 cm
Kolor Aluminium

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dozownik do serwetek marki Tork o wyjątkowym oraz eleganckim designie

To idealny wybór do restauracji z niepełną obsługą, gdzie serwetki są ustawione na każdym ze stolików. Aluminiowa obudowa doda każdemu wnętrzu wiele blasku oraz dobrego smaku.

Dozownik wykonany z wytrzymałego i ponadczasowego aluminium to gwarancja odporności na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu produkt może być wykorzystywany przez wiele lat w niezmienionej formie.

Serwetnik marki Tork jest pojemny i mieści aż 75 serwetek jednocześnie, jednak nie zajmuje wiele miejsca na stoliku, co ułatwia serwowanie potraw oraz komfortowe jedzenie.

Wykorzystanie dozowników do serwetek Tork wyraźnie podnosi poziom higieny podczas posiłków, co z pewnością zostanie docenione przez gości restauracji

Dozownik do serwetek Tork dozuje po jednej serwetce, co pozwala ograniczyć zużycie nawet o 25% w porównaniu z tradycyjnymi dyspenserami. Rozwiązanie to umożliwia również minimalizowanie ilości produkowanych odpadów. Wysoka wydajność to sprawdzony sposób na zmniejszenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.

Produkt marki Tork został laureatem nagrody Red Dot Design Award 2014, co potwierdza jego wyjątkowy charakter oraz uniwersalne zastosowanie, które podnosi zadowolenie gości z pobytu w restauracji, kawiarni lub barze.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.