Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 10,16 zł
Tork

Serwetka koktajlowa 24 x 24 cm Tork 477825 Ciemno niebieska 2 warstwy

Produkt niedostępny
  • Eleganckie serwetki koktajlowe znanej marki Tork w intensywnym, niebieskim kolorze.
  • Serwetki idealnie sprawdzają się podczas serwowania drinków, napojów lub przekąsek.
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 200
Ilość opakowań w kartonie 12
Jakość Advanced
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 24 x 24 cm
Kolor Ciemno niebieski

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wytrzymałe serwetki koktajlowe

Serwetki wykonane są z 2 warstw celulozy, która gwarantuje im miękkość oraz wytrzymałość na rozrywanie, nawet podczas zamoczenia. Dzięki temu produkt idealnie sprawdzi się w barach i kawiarniach jako dodatek do serwowania napoi, drinków lub przekąsek.
Elegancki niebieski kolor pasuje do wielu wnętrz.

Komunikacja z klientem za pomocą serwetek

Jak się okazuje, aż 75% użytkowników czyta informacje zawarte na serwetkach. Są więc one świetną metodą komunikacji z klientem do przedstawienia aktualnej oferty oraz promocji swoich usług

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.