Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 22,11 zł
Tork

Czyściwo specjalistyczne wielorazowe Tork 194450 Niebieskie 1 warstwa System W8

Cena:

22,11 zł 27,20 zł brutto
Produkt dostępny
  • Specjalistyczne czyściwo marki Tork do wielorazowego użytku to sprawdzony sposób na ograniczenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych.
  • Produkt może być wykorzystywany wraz z rozpuszczalnikami i detergentami podczas usuwania plam z tłuszczu, oleju lub resztek farby.
Identyfikator Systemu Tork W8 - Dozowniki / Czyściwa w ściereczkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 40
Ilość opakowań w kartonie 8
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 30 cm x 38,5 cm
Kolor Niebieski

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealne czyściwo do usuwania zabrudzeń

Wielorazowe czyściwo w formie kolorowych ściereczek to sprawdzony sposób do wycierania rąk oraz usuwania zabrudzeń z wielu powierzchni.
Produkt nie rozrywa się, nie pyli oraz nie pozostawia śladów podczas wycierania powierzchni.
Czyściwo może być wykorzystywane z detergentami i rozpuszczalnikami, co nie wpływa na jego wytrzymałość oraz wydajność.

Certyfikat ISEGA

Produkt został dopuszczony do kontaktu z żywością, dzięki czemu może być wykorzystywany w branży gastronomicznej do wycierania stołów i blatów, a także urządzeń i narzędzi kuchennych.

System czterech kolorów

Kolorowe ściereczki dostępne są w 4 różnych kolorach, co ułatwia przypisanie ich do konkretnych czynności. Rozwiązanie tego rodzaju to sprawdzony sposób na ograniczenie ryzyka powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.