Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 82,40 zł
Tork

Dozownik kompaktowy Tork 655100 Biały System W8

Produkt niedostępny
  • Kompaktowy dozownik do czyściwa w składce marki Tork to idealne rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń.
  • Możliwość montażu na przyssawki lub magnesy pozwala zainstalować dozownik bez konieczności wiercenia otworów w ścianie.
Identyfikator Systemu Tork W8 - Dozowniki / Czyściwa w ściereczkach
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 14,8 x 21,6 x 10,9 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Praktyczny dozownik do małych pomieszczeń

Niewielki dozownik pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni nawet w niewielkich pomieszczeniach.
Możliwość dozowania czyściwa w składce odcinek po odcinku znacznie podnosi poziom higieny. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co eliminuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.
Dozowanie pojedynczych odcinków czyściwa ogranicza ich zużycie oraz koszty.

Wiele opcji montażu

Dozownik można zamontować na ścianie bez konieczności wiercenia otworów, ponieważ został wyposażony w wytrzymałe i praktyczne przyssawki oraz magnesy.

Prosty i przemyślany design

Dozownik o prostych kształtach został wykonany z wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, które łatwo utrzymać w czystości.
Wymiana wkładów jest prosta i zajmuje tylko kilka sekund, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.