Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 321,63 zł
Tork

Czyściwo bezpyłowe Tork 190493 Turkusowe 600szt. 1 warstwa System W8

Produkt niedostępny
  • Uniwersalne czyściwo bezpyłowe znanej marki Tork w energetycznym, turkusowym kolorze.
  • Czyściwo jest bardzo wytrzymałe nawet podczas zamoczenia, co znacznie wpływa na jego wydajność oraz szerokie możliwości zastosowania.
Identyfikator Systemu Tork W8 - Dozowniki / Czyściwa w ściereczkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 600
Ilość opakowań w kartonie 8
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 30 cm x 38,5 cm
Kolor Seledynowy

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonane z wysokiej jakości włókniny

Wytrzymałe czyściwo marki Tork wykonane z wysokiej jakości włókniny to niezawodne rozwiązanie podczas sprzątania i wycierania wielu powierzchni. Dzięki specjalnej strukturze czyściwo nie rozrywa się nawet podczas zamoczenia oraz gwarantuje maksymalną chłonność.

Czyściwo jest miękkie oraz delikatne w dotyku, przez co nie podrażnia delikatnej skóry dłoni.

Produkt nie pyli oraz nie zostawia śladów podczas użytkowania

Dzięki czemu jest chętnie wykorzystywany do wycierania delikatnych powierzchni, a także mycia okien i szklanych elementów.

Czyściwo jest znacznie wydajniejsze od standardowych ręczników papierowych, dzięki czemu jeden odcinek wystarcza na znacznie dłużej. Pozwala to nie tylko ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych, ale również minimalizuje ilość powstających odpadów.

 

Wytrzymała oraz chłonna struktura czyściwa Tork sprawia, że może być ono wykorzystywane z wieloma rozpuszczalnikami oraz detergentami.

Czyściwo Tork posiada certyfikat dopuszczający je do kontaktu z żywnością. Może więc być z powodzeniem wykorzystywane w branży gastronomicznej do wycierania rąk, urządzeń lub powierzchni blatów.

Czyściwo Tork jest kompatybilne z wygodnymi dozownikami Tork w systemie W8. Urządzenia znacznie ułatwiają pracę oraz podnoszą poziom higieny. Dodatkowo dozowniki umożliwiają pobieranie pojedynczych odcinków nawet jedną ręką, co zwiększa komfort wykonywanych zajęć oraz wydajność.

 

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.