Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 23,54 zł
Tork

Czyściwo specjalistyczne wielorazowe Tork 194750 Czerwone 1 warstwa System W8

Produkt niedostępny
  • Czerwone ściereczki wielokrotnego użytku do czyszczenia zabrudzeń różnorodnego pochodzenia z dowolnych powierzchni.
  • Czyściwo marki Tork ma wytrzymałą strukturę, która jest odporna na rozdarcia, nawet podczas zamoczenia.
Identyfikator Systemu Tork W8 - Dozowniki / Czyściwa w ściereczkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 40
Ilość opakowań w kartonie 8
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 30 cm x 38,5 cm
Kolor Czerwony

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Materiał jest wyjątkowo chłonny i wytrzymały

Czyściwo marki Tork wykonane zostało z wytrzymałej włókniny, która sprawdzi się podczas wielokrotnego użytkowania. Materiał jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu z powodzeniem usuniesz nim mokre plamy z oleju, wody lub smaru.

Produkt może być wykorzystywany wraz z rozpuszczalnikami i detergentami, co dodatkowo zwiększa jego uniwersalność oraz możliwości zastosowania.

Czyściwo marki Tork posiada certyfikaty dopuszczające je do kontaktu z żywnością

Dzięki temu może być wykorzystywane w branży gastronomicznej do czyszczenia blatów, powierzchni, sprzętów kuchennych, a także narzędzi.

Czyściwo włókninowe marki Tork jest kompatybilne z dozownikami Tork w systemie W8, które chronią produkt przed zanieczyszczeniem oraz zamoczeniem. Stosowanie dozowników znacznie poprawia poziom higieny oraz komfort korzystania z czyściwa Tork.

Struktura czyściwa jest elastyczna, co ułatwia wycieranie trudno dostępnych powierzchni, a także niewielkich elementów o nieregularnej strukturze

Możliwość wielokrotnego użytkowania ogranicza ilość zużytych ściereczek, co minimalizuje ilość produkowanych odpadów, a także ogranicza koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Produkt może być wykorzystywany w fabrykach i zakładach przemysłowych, w warsztatach samochodowych, serwisach maszyn, w kuchniach, a także podczas codziennej pracy personelu sprzątającego.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.