Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 23,54 zł
Tork

Czyściwo specjalistyczne wielorazowe Tork 194550 Zielone 1 warstwa System W8

Cena:

23,54 zł 28,95 zł brutto
Produkt dostępny
  • Zielone ściereczki wykonane z miękkiej włókniny o uniwersalnym zastosowaniu znanej i cenionej marki Tork.
  • Produkt jest wytrzymały oraz wydajny, dzięki czemu jedna ściereczka sprawdzi się podczas wielokrotnego użytku.
Identyfikator Systemu Tork W8 - Dozowniki / Czyściwa w ściereczkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 40
Ilość opakowań w kartonie 8
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 30 cm x 38,5 cm
Kolor Zielony

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Idealne rozwiązanie do czyszczenia powierzchni każdego rodzaju

Ściereczki włókninowe marki Tork do wielokrotnego użytku to idealne rozwiązanie do czyszczenia powierzchni każdego rodzaju. Miękka oraz elastyczna struktura ułatwia wycieranie nawet trudno dostępnych powierzchni, a także niewielkich elementów.

Włókninowe ściereczki zostały wykonane z wytrzymałego materiału, który nie ulega rozdarciu nawet pod wpływem zamoczenia. Produkt można więc wykorzystywać wraz z detergentami i rozpuszczalnikami do czyszczenia smarów, olejów oraz pozostałości farby.

Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością

Może więc być wykorzystywany w branży gastronomicznej do wycierania stołów i blatów, a także narzędzi i akcesoriów kuchennych.

Ściereczki marki Tork są wyjątkowo chłonne, dzięki czemu z łatwością można usuwać nimi plamy z wody, oleju lub innych cieczy, co ułatwia zachowanie czystości na pożądanym poziomie.

Zabezpieczenie ściereczki przed zabrudzeniem i podniesienie poziomu higieny

Dla poprawienia wygody użytkowania warto wyposażyć się również w dozownik Tork w systemie W8, który nie tylko zabezpiecza ściereczki przed zabrudzeniem, ale również znacznie podnosi poziom higieny. Dozowniki są proste oraz wygodne w obsłudze, a także w utrzymaniu czystości.

Uniwersalne ściereczki włókninowe znajdą zastosowanie w przemyśle, gastronomi, warsztatach usługowych i samochodowych. Są również niezbędnym narzędziem pracy dla każdego personelu sprzątającego.

alians98

niezbędne w domu

Lepsze niż gąbka, bardziej miękkie, bardziej higieniczne

Aga

Ultra chłonne

Chłonne i po wykręceniu szybko schną. Używam ponownie wiele razy, zanim muszę wyrzucić, a czasami nawet wrzucam do prania. Jestem bardzo zadowolona

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
2 opinie klientów
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.