Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 69,47 zł
Tork

Czyściwo włókninowe wielorazowe Tork 90478 Białe 1 warstwa System W4

Produkt niedostępny
  • Wytrzymałe, uniwersalne czyściwo słynącej z wysokiej klasy produktów higienicznych marki Tork do zastosowania w przemyśle, usługach oraz gastronomii.
  • Wysoka chłonność oraz wytrzymałość na rozdarcia sprawia, że produkt może być wykorzystywany wielokrotnie.
Identyfikator Systemu Tork W4 - Dozowniki / Czyściwa w składce/odcinkach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 90
Ilość opakowań w kartonie 5
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 35,5 cm x 42,8 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Włókninowe czyściwo Tork to idealne alternatywa dla bawełnianego czyściwa wykorzystywanego w wielu zakładach

Produkt ma bardzo dobre właściwości adsorpcyjne, dzięki czemu bez zarzutu wchłania wodę i oleje, a także może współpracować z wieloma detergentami oraz rozpuszczalnikami.

Czyściwo włókninowe nie pyli oraz nie zostawia śladów, dlatego chętnie wykorzystuje się je do wycierania niewielkich, delikatnych powierzchni, a także do mycia szyb. Nie pozostawia smug oraz jest przyjemne w dotyku.

Produkt jest chętnie wykorzystywany w wieku warsztatach samochodowych, gdzie potrzebne jest chłonne oraz wytrzymałe czyściwo usuwające średnie zabrudzenia.

Za sprawą innowacyjnej technologii czyściwo jest wytrzymałe i odporne na rozrywanie nawet podczas pracy z mokrymi powierzchniami

Sprawia to, że produkt jest bardzo wydajny oraz ogranicza ilość powstających odpadów. Czyściwo włókninowe Tork zostało dopuszczone do kontaktu z żywnością. Dzięki temu sprawdzi się w gastronomii do wycierania rąk, blatów oraz narzędzi, a także innych zabrudzonych powierzchni.

Czyściwo Tork jest kompatybilne z systemem dozowników Tork W4. Wygodne dozowniki zapewniają ciągłą dostępność ręczników oraz możliwość aplikacji jedną ręką. Szybka i intuicyjna wymiana wkładów nie wymaga wiele czasu, dzięki czemu obsługa trwa zaledwie chwilę.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.