Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 80,57 zł
Tork

Tork H3 Dozownik do ręczników w składce ZZ i składce C mini Tork 553108 Czarny System H3

Cena:

80,57 zł 99,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Elegancki dozownik do ręczników papierowych w składce ZZ marki Tork to niezbędne wyposażenie każdej łazienki o małym lub średnim natężeniu ruchu.
  • Wykorzystanie dozowników Tork znacznie podnosi poziom higieny oraz zwiększa komfort użytkowania łazienki przez gości.
Identyfikator Systemu Tork H3 - Dozowniki / Ręczniki w składce ZZ i składce C
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 29,1 x 33,2 x 13,5 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonany z wytrzymałego i odpornego tworzywa sztucznego

Dozownik do ręczników papierowych znanej marki Tork wykonany został z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego.

Linia Elevation charakteryzuje się nowoczesnym i praktycznym designem o lekko zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu dozowniki łatwo utrzymać w czystości.

Szybkie i łatwe dokładanie wkładów

Otwierana z boku obudowa dozownika umożliwia szybkie i łatwe dokładanie wkładów, dzięki czemu gościom łazienki nigdy nie zabraknie potrzebnych produktów higienicznych. Dodatkowo rozwiązanie tego typu ułatwia i przyspiesza konserwację urządzenia.

Dozownik marki Tork na ręczniki w składce ZZ to higieniczne rozwiązanie wybierane przez wielu użytkowników. Każdy z gości łazienki ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem ręcznika papierowego, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Zwiększenie wydajności oraz ograniczenie kosztów

Dozowanie pojedynczych odcinków ręczników w składce to sprawdzony sposób na zwiększenie wydajności oraz ograniczenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych. Jeden ręcznik w pełni wystarcza na osuszenie dłoni, co ogranicza również ilość produkowanych odpadów.

Elegancki, czarny dozownik jest smukły i nie zajmuje wiele miejsca w łazience. Sprawdzi się więc nawet w pomieszczeniach o niewielkim metrażu. Uniwersalna kolorystyka sprawia, że produkt pasuje niemalże do każdego wystroju łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.