Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 76,91 zł
Tork

Dozownik do papieru toaletowego w składce Tork 556000 Biały System T3

Produkt niedostępny
  • Elegancki dozownik do papieru toaletowego w składce marki Tork to estetyczne oraz komfortowe rozwiązanie do każdej łazienki.
  • Dozownik świetnie sprawdzi się w łazienkach o małym i średnim natężeniu ruchu.
Identyfikator Systemu Tork T3 - Dozowniki / Papier toaletowy w składce Bulk
Materiał ABS+MABS
Ilość opakowań w kartonie 12
Linia Elevation
Wymiary wys x szer x gł: 27,1 x 15,9 x 12,8 cm
Kolor Biały

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Higieniczny dozownik do papieru w składce

Dozownik do papieru toaletowego w składce wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego to sprawdzone rozwiązanie na podniesienie poziomu higieny w łazience. Każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem papieru, co skutecznie eliminuje ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Zwiększona wydajność papieru toaletowego

Możliwość dozowania papieru w pojedynczych odcinkach to sprawdzony sposób na ograniczenie jego zużycia oraz obniżenie kosztów związanych z zakupem środków higienicznych. Dodatkowo niższe zużycie papieru oznacza również mniejszą ilość produkowanych odpadów.

Wymiana wkładów w dozowniku jest prosta i intuicyjna oraz zajmuje niewiele czasu, co pozwala zająć się personelowi sprzątającemu innymi obowiązkami.

Elegancki design

Produkty Tork z linii Elevation charakteryzują się nowoczesnym oraz praktycznym wzornictwem, dzięki czemu idealnie pasują do każdej łazienki.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.