Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 18,98 zł
Tork

Ekstramiękkie białe serwetki 21,3 x 21,6 cm dyspenserowe z dekorem listka Tork Xpressnap Snack® 13671 Białe 2 warstwy System N10

Produkt niedostępny
  • Białe serwetki dyspenserowe z eleganckim dekorem liścia znanej marki Tork to wygodne rozwiązanie dla gastronomii.
  • Serwetki są bardzo miękkie i przyjemne w dotyku, dzięki czemu nie wywołują podrażnień oraz cieszą się uznaniem wśród gości.
Identyfikator Systemu Tork N10 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe XPRESSNAP Snack®
Ilość warstw Dwie warstwy
Ilość szt. w opakowaniu 8 op x 500
Ilość opakowań w kartonie 4000
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21,3 x 21,6 cm
Kolor Biały z dekorem listka

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonanie z wysokiej jakości celulozy

Dwuwarstwowe serwetki dyspenserowe marki Tork wykonane są z wysokiej jakości celulozy, co gwarantuje im wytrzymałość nawet podczas zamoczenia.

Serwetki są miękkie i delikatne dla skóry, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do wycierania rąk i ust po posiłku lub niewielkiej przekąsce.

Tłoczony motyw listka dodaje elegancji oraz zwiększa uznanie wśród gości lokalu, a także podnosi zadowolenie z wizyty w restauracji.

Dopuszczony do kontaktu z żywnością

Produkt posiada certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością, dzięki czemu może być wykorzystywany we wszystkich lokalach gastronomicznych.

Serwetki dyspenserowe świetnie sprawdzają się podczas serwowania niewielkich przekąsek, takich jak lody, wyroby cukiernicze lub pieczywo. Można je również wykorzystywać w barach szybkiej obsługi i miejscach samoobsługowych, gdzie zadowolenie gości jest równie istotne.

Certyfikat EU Ecolabel

Każda z bind zapakowana jest w szczelną folię, co znacznie podnosi poziom higieny oraz wygodę użytkowania. Dodatkowo produkt posiada certyfikat EU Ecolabel, co potwierdza jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

 

Ograniczenie zużycia produktu nawet o 25%

Serwetki pasują do dozownika Tork w systemie N10, który gwarantuje ograniczenie zużycia produktu nawet o 25% w stosunku do tradycyjnych dozowników. Wykorzystanie dozowników to również estetyczne rozwiązanie, podnoszące poziom higieny oraz zwiększające komfort użytkowania.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.