Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 138,74 zł
Tork

Dyspenser do serwetek Tork Xpressnap Snack® 273003 Brązowy System N10

Produkt niedostępny
  • Elegancki dyspenser do serwetek znanej marki Tork wykonany z wysokiej jakości drewna z orzecha włoskiego.
  • Dyspenser sprawdzi się jako funkcjonalna ozdoba stołu w luksusowych restauracjach oraz kawiarniach, gdzie zadowolenie gości jest wyjątkowo istotne.
Identyfikator Systemu Tork N10 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe XPRESSNAP Snack®
Materiał Drewno
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Image
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 11,6 x 14,6 x 13,6 cm
Kolor Aluminium

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Dyspenser do serwetek marki Tork wykonany z solidnego oraz wytrzymałego drewna z orzecha włoskiego

To sprawdzony i funkcjonalny dodatek do luksusowych restauracji, a także kawiarni i barów samoobsługowych, gdzie postawiono na naturalny wystrój wnętrza.

Dozownik jest pojemny i mieści aż 165 małych serwetek, jednak nie zajmuje wiele miejsca. Jest to bardzo istotne w przypadku niewielkich stolików, gdzie ilość miejsca na potrawy oraz swobodne spożywanie posiłków jest ograniczona.

Wygodne rozwiązanie dla restauracji

Ustawienie dyspenserów na serwetki na każdym ze stolików to wygodne rozwiązanie dla restauracji, które zdecydowały się zrezygnować z pełnej obsługi swoich gości. Dozowniki przyspieszają przygotowanie stolików do przyjęcia klientów oraz ułatwiają pracę personelu lokalu gastronomicznego.

Dyspenser umożliwia pobieranie po jednej serwetce, co zwiększa ich wydajność aż o 25% w porównaniu z tradycyjnymi serwetnikami. Rozwiązanie to jest również bardziej higieniczne, ponieważ każdy z gości ma kontakt jedynie z pobieraną serwetką. Dodatkowo pozwala ograniczyć ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Eleganckie dozowniki marki Tork z drzewa orzecha włoskiego sprawdzą się w niewielkich restauracjach samoobsługowych, kawiarniach oraz cukierniach. Ekskluzywny serwetnik podkreśla elegancję każdego wnętrza, a także zwiększa uznanie wśród gości lokalu.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.