Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 22,03 zł
Tork

Serwetka dyspenserowa 21,3 x 21,6 cm Tork Xpressnap Snack® 17840 Biała 1 warstwa System N10

Cena:

22,03 zł 27,10 zł brutto
Produkt dostępny
  • Wysokiej jakości jednowarstwowe serwetki dyspenserowe znanej marki Tork chętnie wykorzystywane przez restauracje i lokale samoobsługowe.
  • Produkt pozwala ograniczyć zużycie aż o 25% w porównaniu z tradycyjnymi systemami dyspenserowymi.
Identyfikator Systemu Tork N10 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe XPRESSNAP Snack®
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 8 op x 1125
Ilość opakowań w kartonie 9000
Materiał Celuloza
Wymiary szer x dł odcinka: 21,3 x 21,6 cm
Kolor Biały

Pasujące dozowniki:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

System serwetek dyspenserowych Tork pozwala ograniczyć zużycie serwetek aż o 25% w porównaniu z tradycyjnymi dyspenserami

Nic więc dziwnego, że jest chętnie wykorzystywany w wielu restauracjach, barach szybkiej obsługi oraz food truckach. Serwetki są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Sprawdzają się więc w cukierniach lub lodziarniach do serwowania przekąsek niewielkimi porcjami. Gwarantują wysoki poziom higieny oraz praktyczne zastosowanie.

Jednowarstwowe białe serwetki zostały wykonane z celulozy, dzięki czemu są miłe i przyjemne w dotyku, a jednocześnie bardzo wydajne oraz wytrzymałe. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wysokiej jakości produkt w przystępnej cenie.

Każda binda jest starannie opakowana w folię, co zwiększa higienę oraz wygodę

Serwetki są świetną metodą komunikacji z klientem. Wiele firm chętnie umieszcza na nich swoje logo lub informacje reklamowe, co uznano za bardzo skuteczną formę porozumiewania. Jak pokazują badania, aż 75% użytkowników serwetek czyta zawarte na nich napisy.

Serwetki są w pełni kompatybilne z systemem dozowników Tork N10 dostępnych w uniwersalnych wersjach kolorystycznych. Dozowniki ograniczają zużycie produktu, a także zwiększają poziom higieny, co zapobiega powstawaniu krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.