Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 18,70 zł
Premium
Tork

Serwetki obiadowe flizelinowe 39 x 39 cm Tork 13256 Biała 1 warstwa

Produkt niedostępny
  • Celulozowe serwetki bankietowe marki Tork to gwarancja wysokiej jakości oraz przystępnej ceny.
  • Eleganckie serwetki imitują prawdziwą tkaninę, dzięki czemu spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających gości.
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 50
Ilość opakowań w kartonie 600
Jakość Premium
Materiał AirLaid
Wymiary szer x dł odcinka: 39 x 39 cm
Kolor Biały

Polecamy również:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Serwetki bankietowe świetnie imitują tkaninę, dzięki czemu prezentują się równie elegancko

Serwetki papierowe znanej i cenionej marki Tork to świetny wybór dla restauracji, które zdecydowały się zrezygnować z tradycyjnych serwetek materiałowych, wymagających regularnego prania.

Serwetki bankietowe Tork wykonane są z wytrzymałej celulozy, która zachowuje swoją strukturę nawet podczas zamoczenia. Jedna serwetka w pełni wystarczy więc na cały posiłek, co pozwala ograniczyć koszty związane z zakupem środków higienicznych.

Gwarancja wzorowej chłonności

Wysokiej jakości celuloza gwarantuje wzorową chłonność, dzięki czemu serwetki sprawdzą się nie tylko do wycierania rąk i ust, ale także do ochrony odzieży przed zabrudzeniem podczas spożywania posiłku.

Serwetki po rozłożeniu mają wymiary 39 x 39 centymetrów, dzięki czemu w pełni sprostają oczekiwaniom gości.

Wytrzymałość oraz chłonność znacznie wpływają na zwiększenie wydajności produktu, a także zadowolenie i komfort gości.

Serwetki bankietowe marki Tork to eleganckie rozwiązanie do restauracji, sali bankietowych, a także kawiarni, klubokawiarni i barów

Uniwersalna kolorystyka idealnie komponuje się z każdym wystrojem wnętrz oraz zastawą stołową.

Produkt posiada europejski certyfikat EU Ecolabel, co potwierdza jego pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.