Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 76,95 zł
Tork

Tork serwetnik dozownik do serwetek Xpressnap Snack® 272808 Czarny System N10

Cena:

76,95 zł 94,65 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do serwetek z panelem reklamowym marki Tork to idealne rozwiązanie do restauracji, kawiarni lub barów samoobsługowych, gdzie zrezygnowano z pełnej obsługi gości.
  • Serwetnik jest prosty oraz intuicyjny w obsłudze, dzięki czemu bez problemu poradzą z nim sobie nawet dzieci i osoby starsze.
Identyfikator Systemu Tork N10 - Dozowniki / Serwetki dyspenserowe XPRESSNAP Snack®
Materiał Plastik
Ilość szt. w opakowaniu 1
Ilość opakowań w kartonie 4
Linia Classic
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 15,7 x 14,9 x 14,9 cm
Kolor Czarny

Serwetki pasujące do dozownika:

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Niewielkich rozmiarów dozownik na serwetki marki Tork to idealne rozwiązanie na małe stoliki w restauracjach, gdzie zrezygnowano z pełnej obsługi gości

Kompaktowe wymiary pozostawiają wiele miejsca do serwowania dań oraz spożywania posiłków.

Dozownik na serwetki marki Tork został wykonany z wytrzymałego tworzywa, odpornego na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu będzie spełniał swoją funkcję przez długie lata.

Obudowa serwetnika wyposażona została w wygodny panel reklamowy AD-A-Glance®, który znacznie ułatwia komunikację z klientem oraz pozwala w widoczny sposób prezentować ofertę i obowiązujące promocje.

Minimalizuje ilości produkowanych odpadów

Produkt umożliwia dozowanie pojedynczych serwetek, co znacznie ogranicza ich zużycie, a także minimalizuje ilość produkowanych odpadów. Dodatkowo pozwala to na minimalizację kosztów związanych z zakupem środków higienicznych dla gości.

Dozowanie po jednej serwetce to również sprawdzony sposób na podniesienie poziomu higieny oraz ograniczenie ryzyka powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Stosowanie dozowników na serwetki Tork ogranicza ilość pracy personelowi, który nie musi każdorazowo na nowo przygotowywać stolika do przyjęcia gości. Produkt łatwo również utrzymać w czystości, co zwiększa uznanie wśród klientów.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.