Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 93,86 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 127107 Żółte 1szt. 1 warstwa 1190m System W1

Cena:

93,86 zł 115,45 zł brutto
Produkt dostępny
  • Profesjonalne czyściwo papierowe do wycierania rąk oraz usuwania niewielkich zabrudzeń renomowanej marki Tork.
  • Produkt jest wyjątkowo chłonny, dzięki czemu świetnie usuwa plamy z wody lub oleju, zachowując przy tym swoją strukturę.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 33 cm
Długość rolki 1190 m
Kolor Żółty

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Wykonane z jednej warstwy wyjątkowo chłonnej makulatury

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań marki Tork w dużej i pojemnej roli zostało wykonane z jednej warstwy wyjątkowo chłonnej makulatury. Dzięki temu stanowi ekonomiczne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie potrzebny jest tani produkt do wycierania rąk i lekkich zabrudzeń.

Produkt posiada certyfikat ISEGA dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Może więc być wykorzystywany w branży gastronomicznej do wycierania rąk, blatów lub stołów, a także urządzeń i akcesoriów kuchennych.

Czyściwo papierowe marki Tork jest chętnie wykorzystywane w zakładach przemysłowych i usługowych, takich jak warsztaty samochodowe, myjnie lub fabryki.

Czyściwo papierowe marki Tork jest w pełni kompatybilne z systemem dozowników ściennych lub stojących marki Tork W1

Dozowniki są proste i intuicyjne w obsłudze, dzięki czemu kolejne odcinki ręczników papierowych można pobierać nawet jedną ręką.

Wykorzystywanie dozowników w codziennej pracy nie tylko ułatwia pobieranie odcinków, ale również chroni papier przed zabrudzeniami, co znacznie wpływa na poziom higieny. Dodatkowo każdy użytkownik ma kontakt jedynie z pobieranym odcinkiem, co ogranicza ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Pojemne i duże rolki wystarczają na długi czas, co pozwala na rzadszą wymianę wkładów w dozownikach.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.