Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 135,77 zł
Tork

Czyściwo papierowe do podstawowych zadań Tork 127103 Żółte 2szt. 1 warstwa 1190m System W1

Cena:

135,77 zł 167,00 zł brutto
Produkt dostępny
  • Firma Tork podąża za wszystkimi potrzebami swoich klientów, oferując towary luksusowe oraz bardziej ekonomiczne rozwiązania o dobrej jakości, takie jak czyściwo papierowe do zadań podstawowych z makulatury.
  • Czyściwo papierowe Tork jest wytrzymałe oraz bardzo chłonne, dzięki czemu posiada uniwersalne zastosowanie w gastronomii, zakładach usługowych oraz przemysłowych.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość opakowań w kartonie 2
Materiał Makulatura
Wymiary szer: 23,5 cm
Długość rolki 1190 m
Kolor Żółty

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Jednowarstwowe czyściwo papierowe wykonane z dobrego gatunku makulatury to ekonomiczne rozwiązanie dla zakładów, które posiadają wysokie zużycie środków higienicznych

Duże, wydajne rolki wystarczają na bardzo długo, dzięki czemu nie wymagają częstej wymiany, oszczędzając cenny czas personelu. Ich zaletą jest również minimalizacja powstających odpadów.

Czyściwo przeznaczone jest do usuwania wody, olejów i brudu z różnorodnych powierzchni. Zwiększa więc poziom higieny w warsztatach samochodowych i przemysłowych.

Nie pozostawia śladów oraz nieestetycznych smug i pyłów, dlatego jest idealne dla gastronomii do wycierania rąk, blatów oraz narzędzi

Czyściwo idealnie współpracuje z systemem dozowników Tork W1 w wersji stojącej lub ściennej. Możliwość dopasowania dozowników do swoich potrzeb nie tylko ułatwia codzienną pracę, ale również zwiększa poziom higieny i bezpieczeństwo. Pobieranie kolejnych odcinków papieru możliwe jest nawet jedną ręką.

Dozowniki są proste oraz intuicyjne w obsłudze, a wymiana rolek zajmuje jedynie kilka sekund. Cechy te sprawiają, że są chętnie wybierane przez wielu konsumentów na całym świecie.

Paweł K.

Godne polecenia

Bardzo wydajne i skuteczne czysciwo, wygodnie sie stosuje majac stojak. Uzywamy w firmie od jakiegos czasu i na pewno kupimy wiecej

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

5
1 opinia klienta
100%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.