Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 74,30 zł
Tork

Dozownik do rolki Combi w kartonie Tork 207210 Czarny System W3

Cena:

74,30 zł 91,39 zł brutto
Produkt dostępny
  • Dozownik do rolki Combi w kartonie marki Tork o prostej oraz poręcznej konstrukcji to wygodne rozwiązanie do wielu zakładów przemysłowych, a także warsztatów usługowych.
  • Produkt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje duże ryzyko zabrudzenia, zamoczenia oraz zanieczyszczenia czyściwa.
Identyfikator Systemu Tork W3 - Dozowniki / Czyściwa w rolach kombii
Materiał Plastik
Ilość opakowań w kartonie 1
Linia Performance
Wymiary wys x szer x gł dozownika: 37,1 x 30,2 x 30,2 cm
Kolor Czarny

Pasujące wkłady

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Szybką wymiana wkładów

Dozownik marki Tork do rolki Combi w kartonie o prostej oraz otwartej konstrukcji umożliwia szybką wymianę wkładów, a także wygodne przenoszenie kartonu z miejsca na miejsce, co oszczędza czas pracowników.

Dozownik został wykonany z wytrzymałego oraz odpornego na urazy mechaniczne tworzywa sztucznego, które łatwo utrzymać w czystości.

Dozownik marki Tork wyposażony został w łatwe mocowanie do ściany, dzięki czemu będzie zawsze pod ręką, kiedy potrzebne jest nowe czyściwo.

Idealne rozwiązanie w miejscach silne zanieczyszczonych

Dozownik na rolkę w kartonie to idealne rozwiązanie w miejscach silne zanieczyszczonych, gdzie istnieje duże ryzyko zabrudzenia lub zamoczenia produktów higienicznych. Sprawdzi się więc w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych oraz usługowych.

Łatwe uzupełnianie wkładów oraz bardzo duża pojemność kartonów oszczędzają czas pracowników związany z obsługą dozownika. Dozowniki ułatwiają łatwe oraz szybkie pobieranie odcinków czyściwa, co znacznie podnosi komfort pracy oraz ułatwia wykonywane czynności.

Specjalna gumowa wkładka dozująca umieszczona w dozowniku Tork umożliwia precyzyjne pobieranie potrzebnej ilości czyściwa. Zwiększa to znacznie wydajność produktu, co pozwala zaoszczędzić na zakupie środków higienicznych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.