Przerwa techniczna. Sklep tymczasowo niedostępny - zapraszamy wkrótce.

Do higieny - wszystko w jednym miejscu!
Cena netto: 106,83 zł
Tork

Czyściwo włókninowe wielozadaniowe Tork 510137 Białe 1szt. 1 warstwa 152m System W1, W2, W3

Produkt niedostępny
  • Włókninowe czyściwo marki Tork o uniwersalnym zastosowaniu. Idealnie czyści nawet trudno dostępne miejsca.
  • Czyściwo jest bardzo chłonne oraz wytrzymałe nawet po zamoczeniu, co zwiększa jego wydajność i ogranicza koszty.
Identyfikator Systemu Tork W1 - Dozowniki / Czyściwa w rolach, Tork W2 - Dozowniki / Czyściwa w rolach centralnie dozowanych, Tork W3 - Dozowniki / Czyściwa w rolach kombii
Ilość warstw Jedna warstwa
Ilość szt. w opakowaniu 400
Ilość opakowań w kartonie 1
Materiał Włóknina
Wymiary szer x dł odcinka: 32 cm x 38 cm
Długość rolki 152 m
Kolor Biały

Pasujące dozowniki

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również

Elastyczna i miękka struktura ułatwia czyszczenie nawet trudno dostępnych powierzchni, a także niewielkich przestrzeni

Jednowarstwowe czyściwo znanej marki Tork do uniwersalnego zastosowania. Wykonane z wytrzymałej włókniny o silnych właściwościach adsorpcyjnych.

Czyściwo jest kompatybilne z zestawami dozowników w systemie Tork W1 i W2. Dozowniki stojące lub ścienne pozwalają dopasować aplikację czyściwa do swoich potrzeb, niezależnie od miejsca, gdzie jest wykorzystywane. Łatwa i wygodna aplikacja nawet jedną ręką usprawnia pracę oraz zwiększa jej bezpieczeństwo.

Produkt szybko wchłania oleje i płyny, dlatego jest chętnie wykorzystywany w warsztatach samochodowych lub przemysłowych, a także serwisach rowerowych

Czyściwo może być wykorzystywane wraz z rozpuszczalnikami i detergentami do czyszczenia różnorodnych powierzchni. Czyściwo posiada też certyfikat ISEGA, co dopuszcza je do kontaktu z żywnością. Sprawdza się więc w gastronomii do wycierania rąk i powierzchni, a także narzędzi kuchennych.

Innowacyjna technologia marki Tork exelCLEAN™ umożliwia uzyskanie trwałej struktury wewnętrznej czyściwa, co zapewnia szybsze, a także bardziej higieniczne efekty sprzątania. Wykorzystanie czyściwa w warsztatach i gastronomii zmniejsza ryzyko powstawania krzyżowych zakażeń bakteryjnych.

Ocena produktu

Produkt oceniany przez kupujących

0
0 opinii klientów
0%
0%
0%
0%
0%
Pytania i odpowiedzi
Administratorem Państwa danych osobowych zebranych z wykorzystaniem formularza jest [NAZWA FIRMY] z siedzibą w [MIASTO], przy [ULICA, KOD POCZTOWY], e-mail: [EMAIL], nr tel. [TELEFON]. Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.